GÜNCEL
MUSTAFA ÇAMAŞ’I GÖZYAŞLARIYLA UĞURLADIK - Pazartesi, 05 Ocak 2015 00:04
KÜLTÜR SARAYI KAFETERYASI GİTTİ… - Pazar, 28 Aralık 2014 22:34
TURHAL İYİ BİR EV SAHİBİ OLAMADI - Pazar, 19 Ekim 2014 23:01
KUMRU YOLUNDA KAZA 8 KİŞİ YARALI - Cuma, 10 Ekim 2014 23:03

Ak Parti Fatsa Belediye Başkan aday adaylığı sürecinde renkli bir siyasi tablo ve kimlik ortaya koyan Ahmet Müezzinoğlu, Hüseyin Anlayan’ın aday gösterilmesinden sonra da çizgisini değiştirmedi.

Adaylık beklentileri olan bazı isimlerin küstüğü ya da partiye sırtını döndüğü bir dönemde duruşundan taviz vermeyen Müezzinoğlu, Enver Yılmaz ve Hüseyin Anlayan’ın yoğun seçim çalışmalarına destek vererek, asıl amacının aday olmak değil, Ak Parti davasına ve hangi konumda olursa olsun ülkeye hizmet olduğunu ortaya koydu. Bu net ve kararlı duruşuyla partili partisiz geniş bir çevrenin takdirini kazanan Müezzinoğlu, bu güne kadar partisine verdiği desteği, katıldığı yoğun programlarla sürdürdü. “Bizler; makamların değil davamızın adamıyız” söylemiyle büyük bir kararlılık örneği sergileyen Müezzinoğlu; “Zaten önemli olan dava adamı olabilmektir. Belli makamlara talip olduysak, davamıza ve ülkemize hizmet etmek istediğimizdendir. Bir makama ulaşamadığında küsmek ya da başını alıp gitmek, dava adamlarının karakteri değildir. Bir bütünün parçası olarak her konumda hizmet verme imkânı vardır. Yeter ki; niyetimiz ve hedefimiz halis olsun. Makamların bu hizmetleri vermek için bir vesile olduğunu akıldan çıkarmamak gerekir. Zaten kararlı ve şuurlu duruşumuzu ortaya koyduğumuzda, partili büyüklerimiz bunun değerlendirmesini en iyi şekilde yapacaktır. Ben siyaseti böyle öğrendim. Tek bir hedef etrafında toplanıp, o yolda birlik ve bütünlük sergileyerek yürümemiz bizi sonuca daha çabuk götürecektir.” dedi.

Aday adaylığı döneminde, Fatsa Belediye Başkanı olması halinde çifte vatandaşlık avantajını Fatsa’nın menfaatleri doğrultusunda kullanacağını söyleyen Ahmet Müezzinoğlu, birçok aday adayının aksine çarpıcı ve ilginç projelerini kamuoyuyla paylaşmıştı. Müezzinoğlu’nun adaylık sürecindeki tavrı halk arasında; “Fatsa yeni bir siyaset adamı kazandı” yorumlarına yol açtı.

Okunma 1134 defa
Öğeyi Oyla
(2 oy)

1 yorum

  • Yorum Linki Fethullah Özgen yuxexes_51@hotmail.com Pazartesi, 10 Şubat 2014 23:46 yazan Fethullah Özgen yuxexes_51@hotmail.com

    Kendi şahsını tanımam bilmem laf da etmem ama twitter ortamında paylaştığımız bir konu üzerinde ki fikirleri üzerinden kendisinin bu ülkeye faydasından çok zararı olacağına inandığım biri.

Yorum Ekle

DİKKAT!
www.yazargazetesi.com'da yayımlanan içerikleri sadece aboneler kaynak göstermek koşuluyla kullanabilir! İçerikleri kullananlar tespit edildiğinde haklarında yasal işlem yapılacaktır.
Fatsa Yazar Gazetesi

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

ZİYARETÇİLER

Bugün2645
Dün2731
Bu Hafta13415
Bu Ay52358
Tüm Ziyaretçiler1470097

8 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi